CDC úmyslně zmanipulovala a skryla vědecká data prokazující spojitost mezi vakcínami obsahujícími rtuť a autismem

24.11.2011 20:08

Ethan A. Huff

Popíračům spojitostí mezi vakcínami se rtutí a autismem nastávají zřejmě těžké časy, neboť nyní čelí novým zjištěním, se kterými přišlo americké sdružení CoMeD (the Coalition for Mercury-Free Drugs). Tato nezisková skupina se díky zákonu o svobodném přístupu k informacím dostala k dokumentům, které odhalují podíl Amerického Centra pro zvládání nemocí a prevenci (the US Center for Disease Control and Prevention's - CDC) na šíření vědomých lží a na zmanipulování jedné klíčové dánské studie, která odhalila jasnou spojitost mezi vakcínami obsahujícími rtuť a autismem.

Magazín The Pediatrics publikoval v roce 2003 zmíněnou studii provedenou v Dánsku. Tato odhalila výrazný pokles vzniku autismu, který následoval po celostátním odstranění thimerosalu - součásti vakcín, obsahující rtuť. Avšak kvůli korupčnímu chování CDC publikovaná verze dánské studie v magazínu The Pediatrics ve skutečnosti tvrdila pravý opak - tvrdilo se v ní, že odstranění thimerosalu mělo za následek častější vznik autismu.

Podle zkoumaných dokumentů představitelé CDC odstranili ze studie velké množství dat, prokazujících snížení četnosti vzniku autismu, které následovalo po odstranění thimerosalu. Zbývající data pak byla upravena tak, aby vznikl dojem o nárůstu počtu případů autismu a tím se vytratila spojitost mezi thimerosalem a autismem.

V důsledku znehodnocení výsledků studie ze strany CDC se její autoři obrátili na vedení CDC s upozorněním, že tato agentura nesprávně interpretovala původní data. Pokoušeli se tak upozornit CDC na jeho chybné závěry a chtěli požádat o nápravu.

CDC ale údajně zareagovala prohlášením, že by mohla zkontrolovat nesprávné údaje, ale přesto předložila magazínu The Pediatrics zkreslenou verzi studie. I když byli vydavatelé magazínu vyzváni, aby urychleně přezkoumali zkreslenou studii, prosadila nakonec CDC vydání podvodné verze studie, ke kterému došlo v roce 2003.

Když byla nyní tato ostudná skutečnost odhalena před celým světem, vyzvalo sdružení CoMeD k trestnímu řízení v této záležitosti a učinilo oficiální prohlášení o tomto vědeckém podvodu. Kromě toho CoMeD požaduje okamžitou omluvu za zveřejnění podvodné studie i od magazínu The Pediatrics.

 

„Takovéto jednání by nemělo být tolerováno především u těch, kteří mají mít naši důvěru v tom, že budou bdít nad zdravím našich dětí,“ řekla Lisa Sykes, prezidentka sdružení CoMeD.


Další informace:
https://mercury-freedrugs.org/
https://www.anh-usa.org/cdc-mercury-in-vaccines/ 

(https://www.naturalnews.com/034038_vaccines_autism.html)

Zpět