Proč jsou lékaři stále zabednění - ke 150 výročí nepřijetí rady, na které závisely životy a zdraví dětí

13.02.2011 21:52

Mike Adams

 

Nařízené vakcinace dětí, které jsou v mnoha zemích rodičům vnucovány lékaři, kteří si říkají "zdravotní autorita" - třeba byste si mohli myslet, že lékaři s takovými žvásty jsou novým fenoménem naší doby. Omyl - není to nic nového. Lékaři hlásají podobné nesmysly už déle než 100 let! To co následuje, je krátký časový přehled nesmyslů, bezcenné vědy, ledabylosti a poškozujících rad, které rozdávali lékaři v průběhu posledních 150 let. (Upozornění: jde o nadsázku, ve druhé části tohoto článku najdete seriózní komentáře, popisující záměr, který je v pozadí této nadsázky)

 

1850

Ignác Semmelweis, Rakusko-Uherský lékař na porodní klinice je označen za "duševně chorého" svými lékařskými kolegy, protože projevil svou odvahu a upozorňoval ostatní lékaře, že by si měli mýt ruce předtím, než jdou k porodu. Byl za to vyhozen ze zaměstnání, vyobcován z lékařského stavu a později umřel v ústavu pro duševně choré. Byl až dlouho po své smrti ospravedlněn, když se skutečně zjistilo, že infekce se skutečně šíří z jednoho pacienta na druhého i s přispěním lékařů, kteří jsou příliš pohodlní, tvrdohlaví nebo egoističtí na to, aby si jen prostě myli své ruce. (Nedostatečné mytí rukou dodnes přetrvává a je hlavní příčinou, proč se MRSA - rezistentní stafylokok a další odolné bakterie dnes tolik šíří v nemocnicích...)

 

1920

Přestaňte kojit novorozence! Používejte místo toho kojeneckou výživu - je to "high-tech". Kravské mléko je určitě zdravějšípro vaše děti než mateřské mléko! To tvrdí věhlasní docenti... Výsledek: stovky miliónů matek přestalo kojit své děti, což způsobilo rozšíření výživových deficitů, které se nenávratně projevily v životě takových dětí. Vnucování dětské umělé výživy matkám pokračuje ještě dodnes i v nemosnicích napříč celou zemí a v pozadí stojí výrobci, kteří nabízí zdarma vzorky výživy rodičkám jen proto, že ty přejdou od kojení k nakupování umělé výživy. (Zachraňující milosrdenství: několik odvážnějších pediatrů nyní mluví o tom, jak je kojení důležité...)

 

1930

Kouříte v těhotenstv? Žádný problém. Lékaři doporučují cigarety značky Camel! Výsledek: masivní intoxikace v tělech novorozenců. Zvýšené riziko rakoviny, častější postižení mozku a celoživotní problémy s imunitním systémem. (Reklamy na cigarety se pravidelně objevují dokonce i v odborném časopise the Journal of the American Medical Association - už déle než jedno desetiletí)

 

1940

Potřebujete nový pár bot pro vaše dítě? Nechte jim změřit velikost chodidla rentgenovým fluorescenčním přístrojem ve vašem místním obchodě s obuví! Nestarejte se o nějaké bezpečné expozice pro rtg záření! Výsledek: masivní nárůst rakoviny mezi rodiči a dětmi, kteří navštěvují takové obchody s obuví. Lékaři zůstávají zticha k tomuto zjevnému zdravotnímu riziku po celá desetiletí, zatímco milióny lidí utrpí zdravotní poškození - a to i přes zjištění, že paprsky X vyvolávají zhoubné bujení.

 

1950

Těhotné ženy - užívejte thalomid jako prevenci proti rakovině! Nemějte starosti o vaše nenarozené děti. Tato chemikálie je naprosto bezpečná! Výsledek: 10 000 dětí narozeno s tělesnou deformací. A lékaři i nadále pokračují s farmaceutickými experimenty na dětech a těhotných ženách. Dostatečně to popisuje např. zpráva Vaccines and Medical Experiments on Children, Minorities, Woman and Inmates (1845 - 2007).

 

1960

Dávejte svým dětem průmyslově zpracované potraviny. Bílý chleba je pro ně vhodný - to nevíte? A glutamát sodný je naprosto zdravý - proto jej potravinářský průmysl přidává i do potravin určených dětem! A stejně je to se sacharinem, hydrogenovanými oleji a nitridem sodným, používaným při zpracování masa. Výsledek: masivní podvýživa, poškození jater, počínající diabetes a epidemie obezity, která může v průběhu příští generace zasáhnout celé národy.

 

1970

Nechejte dávat rtuť do úst vašich malých dětí - kazy v zubech se přece vyspravují "stříbrnou" výplní (obsahující kolem 40% rtuti, která je potenciálním neurotoxinem). Výsledek: široce rozšířená rtuťová toxicita u dětí, která je v pozadí velkého navýšení neurologických potíží, ke kterým se přidávají problémy s chováním, neplodnost a autismus. Ignorantní a neústupní dentisté pokračují v používání rtuťových výplní dodnes a the American Dental Association nadále podporuje používání tohoto extrémně nebezpečného těžkého kovu, které vede k masové otravě dětí.

 

Je vaše dítě často nachlazené? Je tomu pravděpodobně proto, že mají zanícené mandle a ta je potřeba vyjmout! Mandle stejně nemají žádnou biologickou funkci, tvrdí lékaři. Výsledek: v průběhu několika posledních desetiletí chirurgové vyjmuli desítky miliónů mandlí a zmrzačili tak děti medicínsky bezcenným zákrokem, o kterém je dnes pokázáno, že je vlastně neúčinný. Peníze za tyto zákroky však určitě naplnily účty chirurgů, kteří dnes jezdí v luxusních německých autech!

 

1980

Všechno jídlo pro vaše děti můžete připravovat v mikrovlnné troubě. Je to rychlé, vhodné a dokonale zdravé! Výsledek: masivní nárůst spotřeby polotovarů z uměle upravované a mrtvé stravy. Zavedení mikrovlnného ohřevu souvisí téměř dokonale s explozí obezity a diabetu v západních zemích. Většina lékařů se však nestaví proti tomuto způsobu přípravy jídel.

 

Má vaše dítě ušní infekci? Zbavte se jí antibiotiky. Nestarejte se o skutečnost, že antibiotika jsou neúčinná proti ušním infekcím, nebo že vyhladí střevní flóru vašeho dítěte a způsobí mu výživový deficit. Doporučuje to lékař, takže to musí být dobré - to nevíte? Výsledek: miliardy bezúčelných dávek antibiotik, které napomohly ke zrodu nových generací ještě dokonalejších bakterií a virů, které nyní okupují nemocnice a způsobují nákazy velkého rozsahu. Antibiotika jsou k jejich zastavení neúčinná a lékaři dosud nenašli léčbu, která by zabrala (i když jako slibné se jeví koloidní roztoky se stříbrem nebo česnekem, které používaly staré lidské civilizace už před tisíci lety...).

 

1990

Ochraňujte své děti před sluncem - slunce je nebezpečné a slunění nemá žádné zdravotní přínosy - to jste nevěděli? A kromě toho ochranné krémy obsahují chemikálie, které jsou naprosto bezpečné. Výsledek: děti dnes trpí velkým deficitem vitamínu D (a to je ještě horší riziko!), což velmi zvyšuje výskyt rakoviny prsu, prostaty, výskyt osteoporózy, deprese, obezity a diabetu. Lékaři dodnes neuznávají důležitou roli vitamínu D pro zdraví dítěte a předepisují raději léky pro potlačování příznaků onemocnění, než aby doporučovali zvýšení příjmu vitamínu D (což by mohlo napravit problémy v pozadí a eliminovat potřebu nasadit jiné léky).

 

Má vaše dítě kašel? Dávejte mu sirup na kašel, silně slazený, chcemicky kontaminovaný, vyrobený faramceutickou společností. Nemějte starosti, že dosud nebyl u dětí řádně testován nebo schválen kontrolním úřadem (FDA). On pomáhá, víte? Doporučují jej lékaři! Výsledek: více než miliardy dávek zbytečných, "šarlatánských" léků na kašel, spolykaných dětmi. Smyšlenka o účincích sirupů na kašel byla odhalena v širším měřítku v roce 2007, kdy několik odvážných pediatrů veřejně odmítlo tyto produkty, protože nemají absolutně žádné léčebné účinky, ale mohou naopak být pro kojence a malé děti i nebezpečné. Přesto však FDA v Americe nadále nezastavil jejich prodej - jsou totiž stále ziskové pro výrobce (přestože vlastně neúčinkují).

 

Je váš malý Johny příliš živý a narušuje vaše pohodlí? Nemějte starost, psychiatři mají řešení. Drogy z ulice pro vaše děti! Nelegální amfetaminy jsou nyní legalizovány díky spolupráci farmaceutických výrobců a FDA; váš vstřícný psychiatr je připraven předepsat lék Ritalin a antidepresiva pro vaše "hyperaktivní" děti. Výsledek: stále častější střelba ve školách. Desítky miliónů dětí mají opožděný tělesný a mentální rozvoj - to jsou nebezpečné vedlejší efekty, které se před rokem 2007 nevyskytovaly. (Podrobnější informace naleznete například na https://www.NaturalNews.com/021944.html)

 

2000

Nastávající maminko, nemůžete se namáhat? Nemějte starost, váš porodník naplánuje porod císařským řezem a dítě tak přijde na svět v termínu podle vašich představ namísto přirozeného způsobu. Je to pohodlnější i pro lékaře, protože ví, že si stihne zajít i na golf. Nemějte starost o vaše dítě: přirozený porod nepřináší žádné výhody, víte? Není lepší cesta, než přivítat vaše dítě na světě se skalpelem v ruce! Výsledek: milióny žen podstupují nepřirozený porod svého dítěte, který vede ke zvýšenému riziku plicních onemocnění, spojených se strádáním a přináší dětem psychické trauma, které trvá celý život.

 

Máte starosti, že vaše dítě může dostat infekční nemoc? Nechejte je naočkovat multivakcínou. Ochrání ho to od infekčních nemocí a možná i proti následkům orálního sexu (což tvrdí třeba výrobce vakcín - firma Merck). Kromě toho malý obsah rtuti (která slouží jako pomocný nosič očkovací vakcíny) přece nemůže vadit, že? Výsledek: dosud není znám. Jde vlastně o velký experiment medicíny, který v současnosti probíhá na dětech v Americe. Byl spuštěn díky slabomyslným lékařům a úředníkům, kteří schvalují prosazování zákona s použitím síly a jsou schopni uvěznit rodiče, kteří se postaví proti nařízení vakcinace.

 

Potřebujete výživu pro své děťátko? Kupujte Similac (nebo jakýkoliv jiný instantní prášek pro batolata). Je vyroben za 42,6% zahuštěného sirupu a 10,1% cukru, takže vlastně obsahuje více než 50% rafinovaných cukrů! Propaguje se s milým medvídkem na přední straně balení a s heslem "Vyvážená výživa pro starší batolata". Similac a další várobky dětské výživy jsou jen o něco víc než pouhou sladkou vodou pro děti. Lékaři a pediatři však zůstávají zticha. Nikdo se neozývá. Žádný národní skandál. Žádný zásah od FDA, aby byly ochráněny děti. A někteří lékaři dokonce doporučují takové výrobky! (A hloupí rodiče je nepřestávají kupovat!)

 

2007

Výzkum prováděný mezi 1 600 praktickými lékaři odhalil, že přibližně polovina všech lékařů selhává, pokud mají odhalit nekompetentního kolegu, který pacienta vystavil zbytečnému zdravotnímu riziku nebo ohrozil jeho bezpečí (zveřejněno v the Annals of Internal Medicine). Stejný výzkum také odhalil, že většina lékařů by odeslala své pacienty k dalšímu nákladnému ošetření v zařízení, kde jsou finančními podílníky. Jen 24% lékařů tvrdilo, že by takový případ, který poškozuje jejich pacienta, nahlásilo.

 

Výsledek: stále více nekompetentních a nepoctivých lékařů pokračuje v lákání zákazníků a poškozování pacientů. Metla moderní medicíny na nás doléhá v podobě korumpovaných, ignorantních a vysloveně nekompetentních lékařů a pokračuje v poškozování miliónů nastávajících maminek, kojenců, batolat a dětí s pomocí chemikálií farmaceutického průmyslu a nešťastných zdravotních pokynů. Dobrá pověst lékařů v myslích Americké veřejnosti se propadá a mnoho pacientů dnes hledá na internetu odpovědi na otázky, na něž lékaři buď neumí nebo nechtějí odpovídat. Masový únik pacientů pryč od konvenční medicíny začíná už být vidět...

 

Proč lékaři zůstávají stále zabednění?

 

Co se týká slabomyslnosti současné medicíny, uvedené příklady jsou pouhou špičkou ledovce. Úplně stejný zastaralý systém medicíny, který nám dal lékaře propagující cigarety, vystupující proti kojení, pěstující superodolné bakterie, nám nyní tvrdí, že vaše děti potřebují dostat ještě více chemikálií do jejich těl - ve formě povinných vakcinací!

 

A jen mimochodem - tito lékaři jsou jediní lidé na světě, kteří mají mít pravdu. A sami vám to budou tvrdit! Jsou jediným zdrojem všech znalostí o tom, co se vztahuje ke zdraví a k medicíně a nyní nashromáždili dostatek politického vlivu, takže se jim podařilo stavět mimo zákon rodiče, kteří nechtějí souhlasit s jejich lékařskými dogmaty.

 

Víte jaký je rozdíl mezi Bohem a lékaři?

 

Bůh si o sobě nemyslí, že je lékařem.

 

V této době se náhle stali lékaři velmi reálným nebezpečím pro naši osobní svobodu - nejde tu již o to, že by pouze hlásali nesmysly. Dnes drží klíče k vaší svobodě a ke způsobu péče o vaše děti. Když se odmítnete přizpůsobit například novému nařízenému vakcinačnímu programu v New Jersey, budete zatčeni, uvězněni a odsouzeni za zločin a vašich dětí se zmocní některá z organizací pro náhradní péči. Jak byste se mohli opovážit nesouhlasit s nejvyšším kněžstvem prosazujícím medicínské dogma!

 

Já osobně si o lékařích vůbec nemyslím, že by měli v hlavách plno nesmyslů. Je však překvapující, že se mezi nimi najdou takoví, kteří souhlasí se vznikem zákona který nařizuje povinnost vakcinace a staví nás do situace, kdy musíme buď přijmout jejich léky nebo se nechat uvěznit. A to se právě nyní odehrává ve státech New Jersey a Maryland. Říká se tomu medicína s namířenou zbraní (Gunpoint Medicine) a pokud mi nevěříte, odjeďte do New Jersey a odmítněte tam vakcinaci vašich dětí. Nebude to trvat dlouho, než se ozbrojení muži objeví u vašich dveří se zástupcem náhradní ošetřovatelské péče, připraveni vám odebrat vaše dítě, odvléci je do vozu s mřížemi a nechat vás zavřít pro "odmítání vakcinace". To není žádná fikce. Chce to dábelskou povahu, aby si člověk představil, jak funguje tento terorismus medicíny - a za ním jsou vlivní lidé pracující pro farmacii a FDA.

 

Nebo se možná ve všem mýlím. Možná měli lékaři a zdravotní autority desítky let hlavy plné nesmyslů a nyní náhle od roku 2007 mají bezodkladně pravdu! Možná je navštívily nadpřirozené vševědoucí bytosti, které jim předaly dokonalé vědomosti (a s nimi také novou vakcínu od firmy Merck) a zabývající se pouze cestováním po celé zemi a zachraňováním životů malých dětí pro dobro celého lidstva.

 

Možná bude rok 2007 počátkem nového zlatého věku pro zdraví dětí, kdy se začalo s masovým očkováním dětí s použitím tuctu nových toxických látek na bázi rtuti, které mají "ochránit" tyto děti od poíží, které by je pravděpodobně nikdy nepotkaly. Možná že nyní - v roce 2007 se organizované medicíně zdařilo obrátit se na cestě do temnot a konečně nalezla světlo! A toto světlo (jak nám tvrdí) k nám přichází v podobě pilulek... nebo vakcíny... nebo chemoterapie... nebo čehokoliv jiného, co vám řeknou příště.

 

Ano, je to tak! Byli jsme zachráněni všemocnou farmacií a oddílem lékařů! Zdrávas buď FDA! Chvalte farmaceutické giganty! Vzdávejte díky povinným očkováním! Naslouchejte lékařům a budete spaseni!

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Poznámka pod čarou

Tento článek je nadsázkou a neznamená, že VŠICHNI lékaři jsou naprostí zabedněnci, co se týká zdraví. Jsou mezi nimi výjimky. Mnoho výjimečných lidí, které znám v oboru přírodního zdraví, začínalo jako klasický doktor medicíny (M.D.) Rozdíl mezi úplně zabedněným lékařem a inteligentním lékařem je v tom, že ti první nejsou schopni opustit svá existující dogmatická přesvědčení, když jsou postaveni před nový, protikladný důkaz. Inteligentní lidé, na druhé straně, přizpůsobí a dál rozvinou své myšlení, když jsou postaveni před novou informaci nebo důkaz.

 

Konvenční medicína však ve velké části nechce přijímat nic nového, co by mohlo ohrozit její existující status quo s ohledem na dominantní postavení nad životy rodičů a jejich dětí. "Inovace je nepřítel pro status quo," a skutečné zlepšení zdraví (a dokonalejší prevence nemocí) je nepřítelem pevně etablovaného medicínského průmyslového komplexu. Velmi mnoho lékařů se chová jako naprostí zabedněnci, protože zastávají dogmatické, náboženství podobné mínění, opírající se o ostudně zastaralé bludy medicínské vědy, a to i navzdory tomu, že reálná světová pozorování a důkazy volají po přijetí názorů, které odhodí původně ochraňované domněnky a odhalí ega kariéristů.

 

Dokud se lékaři nedokáží vzdát svého ega a nepřipustí, že nemohou znát úplně všechno, budou dál podléhat svým nesmyslům.

 

Účelem tohoto provokativního článku nemá být upoutání pozornosti na pošetilé spílání, ale spíše by měl hrát důležitou roli pro společenskou rozpravu nad velkými chybami, kterých se i dnes dopouští medicína. Nadsázka a humor mají důležité funkce v kterékoliv svobodné společnosti: ukazují na špatnosti v úsměvném světle a současně nás chtějí pobavit a povzbudit k vytváření vlastních názorů a někdy také přijít s novými a lepšími řešeními pro příští generace. Kreslené vtipy o politicích, provokující komici a satirické výstupy jako je tento, mohou přimět lidi, aby mysleli pozorněji na to, co se kolem nich odehrává.

 

Zkuste se zamyslet: pokud by moderní medicína působila správně a kdyby lékaři vytvářeli skvělá řešení, která by udržovala lidi zdravé, pak bychom tu neměli nic, co by se dalo zesměšnit! Už jen samotný fakt, že je tak snadné se zabývat hloupým humorem nad příklady natvrdlého konání, které bývají tak široce dostupné v dnešní konvenční medicíně, je indikátorem selhání medicíny v její efektivnosti. Satira namířená tímto směrem s sebou nese mezi řádky poselství, které říká: "Mohlo by to být lepší". Nemusíme přece trpět kvůli zabedněnému systému medicíny. Máme možnost vytvořit lepší budoucnost založenou na nezávislém přirozeném zdraví, podněcování preventivních programů a na preferenci léků na rostlinné bázi, které jsou bezpečnější, dostupnější a někdy i účinnější.

 

Dokud jsme ještě tady, pak poukazovat s humorem na směšné chyby konvenční medicíny (které ale občas bývají poškozující až ničivé) je důležitou cestou jak si připomínat naši pošetilost, když akceptujeme tento zabarikádovaný systém selhávající medicíny. Konec konců - kdyby konvenční medicína opravdu účinkovala, neměli bychom nyní být všichni zdraví?

 

Nakonec ještě musím dodat, že zabedněnost a humor se týkají všech oblastí. Také alternativní zdravotní péče má své vlastní pitomce. Každý obor má nějakou část, kterou je možné zlepšovat a všude se vyskytují i pitomci vedle talentovaných a soucitných vůdců - bez ohledu na to, kam se podíváte (možná jen s výjimkou politiky, kde jak se zdá, je jen samý pitomec...). Zdá se, že konvenční medicína má ve svých řadách i víc, než jen samá krátkozraká individua (které jsem si dovolil označit za zabedněnce). Nejde samozřejmě jen o lékaře, avšak právě ti hrají důležitou roli v prosazování dogmatických dommněnek, které napomohly ke zrodu tohoto ničivého selhání systému zdravotní péče, kterým dnes trpí Amerika. I taková Kuba má dnes lepší výsledky v lékařské péči než Amerika - a přitom tato země nemá zdánlivě k dispozici žádnou vyspělou technologii, farmaceutické a pojistné programy, které máme my.

 

Bylo zde řečeno už hodně. Na některé to může působit jako vyslovená parodie. Já sám se nemohu udržet smíchy nad celým systémem západní medicíny. A mám v úmyslu žertovat na toto téma tak dlouho, jak bude pokračovat ve zdravotní péči toto bláznovství.

 

 

(Přeloženo z www.naturalnews.com/z022389.html)

 

Zpět