CDC dokládá šíření chřipky u populace s 99% proočkovaností

07.12.2014 09:55

Jonathan Benson

Jsou opravdu očkování proti chřipce tak účinná, jak tvrdí vláda v USA, když téměř čtvrtina námořního personálu na palubě americké lodi Ardent na počátku roku 2014 onemocněla chřipkou, a to i navzdory jejich 99% proočkovanosti?

To je jedna z důležitých otázek, pokládaných poté, co CDC (the U.S. Centers for Disease Control and Prevention - Centra pro zvládání nemocí a jejich prevenci) publikovala výsledky studie, zkoumající tento rozsáhlý výskyt nemoci, jenž popírá převládající názor oficiálních autorit, prosazujících vakcinace.

Ve zmíněné studii se uvádí, že loď Arden zakotvila 10.února 2014 v San Diegu, aby se na ní uskutečnilo plánované cvičení. Už po 3 dnech na ní 25 členů posádky z celkového počtu 102 vyhledalo lékařskou péči, neboť trpěli příznaky onemocnění podobného chřipce (ILI - influenza-like illness).

Námořní zdravotní výzkumné centrum použilo testování metodou „polymerase chain reaction testing“ a došlo k závěrům, že 20 pacientů mělo chřipku typu A a u 18 z nich byl nalezen specifický podtyp H3N2 zatímco u 2 pacientů z této skupiny nebylo možno žádný podtyp stanovit.

Nápor onemocnění byl natolik silný, že loď musela být plně desinfikována a nakažení členové posádky byli posláni domů. Byly jim předepsány antivirové léky a dostali instrukce, jak zabraňovat dalšímu šíření nemoci. V rámci hlubší analýzy této situace vyšlo najevo, že téměř všichni členové posádky předtím podstoupili očkování proti chřipce. To ale dokládá, že běžně používaná vakcína jednoduše nefunguje.

„V období šíření této nákazy dostalo 99% členů posádky vakcínu proti chřipce,“ uvádí se ve studii, publikované následně v CDC. „Tato nákaza dokládá, jak vysoké může být riziko nákazy chřipkou H3N2 mezi vakcinovanými a jinak zdravými mladými lidmi,“ dodává se v této studii.

Úplné znění studie si můžete prostudovat na této adrese:
https://www.cdc.gov/mmwr/preview/mmwrhtml/mm6342a3.htm?s_cid=mm6342a3_e

 

Očkování proti chřipce neúčinkuje - lidé po něm mohou být dokonce ještě náchylnější

Protože kajuty na lodi bývají velmi těsné, jsou vědci přesvědčení, že rychlé šíření onemocnění má na svědomí stálý a blízký kontakt mezi všemi členy posádky. K tomu je potřeba také přičíst skutečnost, že námořní personál mívá při pobytu na moři mnohem blíže k výživovým deficitům, neboť možnosti zdravé stravy bývají na lodích menší.

Závažným faktorem, který často ignorují zdravotníci, je to, že navzdory rozsáhlému povinnému očkování (předepsaného ministerstvem obrany) podlehl personál lodi Arden tak velkému náporu chřipky.

„Už od roku 1950 se politika povinného každoročního očkování proti chřipce u vojenského personálu v aktivní službě ukázala být velmi úspěšnou z pohledu omezeného šíření nemoci v armádě,“ tvrdí se v té samé studii - dokonce jen o několik řádků níže za místem, kde se připouští, že v uvedeném případu vakcinace neměla protektivní účinnost.

„Předpisy nařizují, aby operační jednotky námořnictva byly proočkovány minimálně z 90%. Avšak i navzdory takovýmto opatřením mohou stále ještě vznikat v populaci mezi vojáky epidemie chřipky.“

 

Předpisy pro povinná očkování vojáků bude potřeba zrušit

Něco tu jasně není v pořádku, neboť vakcíny buď účinkují, jak je tvrzeno nebo také ne. Není přece možné jednou větou vyhlašovat, že vakcíny byly „úspěšné“ v zastavení epidemie a jedním dechem současně připustit, že v očkované populaci se mohou epidemie šířit.

Takové ale je převažující dogma o vakcínách, šířené veřejnými zdravotními institucemi v USA. „Očkování chrání veřejnost proti chřipce“, tvrdí vládní představitelé - výjimečně ale také ne, což ale bývá mnohem častěji, než by si většina lidé zřejmě myslela.

Možná si vzpomenete, že poslední epidemie příušnic, jež se v roce 2009 masově šířila v New Yorku, postihovala komunitu, jež byla téměř kompletně proočkovaná. A opět to byl případ, kdy prokazatelně selhaly vakcíny, jež měly zaručeně chránit proti této nemoci, ale jen velmi málo odborníků uznalo tento fakt...


Zdroje:
https://www.cdc.gov/mmwr/preview/mmwrhtml/mm6342a3.htm?s_cid=mm6342a3_e
https://www.cdc.gov/mmwr/preview/mmwrhtml/mm5905a1.htm
https://www.naturalnews.com/033998_influenza_vaccines_effectiveness.html(Přeloženo z https://www.naturalnews.com/047632_influenza_outbreak_flu_vaccine_CDC_documents.html)

Zpět