Impérium vakcín zkolabovalo

09.10.2012 20:48

Jon Rappoport

Možná jste nezaslechli ten výbuch, ale stalo se to.

Závěry práce, provedené na základě všech shromážděných důkazů v široce uznávaném The Cochrane Collaboration (což je podle velkého lékařského slovníku mezinárodní zdravotnická výzkumná síť zabývající se především hodnocením léčebných postupů doporučovaných klinickými studiemi. Centrála má sídlo v Oxfordu. K hodnocení je využíváno metaanalýz.) zní takto:

U zdravých dospělých jedinců žádná vakcína proti chřipce neposkytuje ochranu.

Bác!

Vakcíny nechrání ani před přenosy chřipkových virů z jednoho člověka na druhého.

Bác!

Takže veškerá propagace, podbízení a veškerá používaná taktika strašení, stejně jako všechny ty „názory expertů v medicíně“ a veškeré halasení v médiích jsou k ničemu, bezcenné a navíc irelevantní.

Miliardy dolarů vynakládaných na šíření placených lží o vakcínách proti chřipce znamenaly prostě jen jedno: lež.

A je to celé ještě horší, protože celá dosavadní teorie o tom, jak a proč vakcíny fungují, nyní spočívá na břitu žiletky, připravena padnout do propasti odhozených pohádek.

Až doteď nám tvrdili, že vakcíny stimulují imunitní systém prostřednictvím jakéhosi „nácviku“, který se spustí předtím, než má začít šíření aktuální nemoci. A když se ta nemoc už opravdu rozšiřuje, imunitní sytém bude už uzavřený a nabitý, tzn připravený ničit útočící patogeny.

Jelikož ale vakcíny proti chřipce nechrání a dokonce ani nezastavují přenos virů z jednoho člověka na druhého, pak jakýkoliv „nácvik“ imunitního systému je pouze čísi líbivá povídačka. Legenda. Mýtus.

Můžete tedy zapomenout na nějaký rozsáhle prodávaný příběh o imunitě stáda. Jak by mohla být nějaká skupina imunní, když vakcíny nedělají nic pro prevenci proti volnému pohybu patogenů z jednoho člověka na druhého?

Jak bývá obvyklé, The Cochrane Collaboration provedla vyčerpávající rozbor všech předcházejících studií o vakcínách proti chřipce, které bylo možné najít. Vyřazeny musely být ty studie, které byly špatně sestavené. V některých případech bylo potřeba dohledat další data – proto byli kontaktováni jednotliví výzkumníci, kteří studie sestavovali.

A proto také výsledná zjištění reprezentují ta nejlepší fakta, publikovaná v oblasti kolem protichřipkových vakcín. A co víc – jelikož rozsáhlý tým z Cochrane nemá žádné vazby na farmaceutické firmy, je tato práce výsledkem střízlivých očí i myslí.

V závěru zmíněné analýzy si můžeme přečíst zajímavý komentář: „Naše revize ukázala, že věrohodné důkazy o protichřipkových vakcínách jsou chabé, ale zato se prokázala široce rozšířená manipulace se získávanými závěry...“

A teď to hlavní: kdo by na tomto světě mohl mít prospěch z takových manipulací?

A ještě jedna další věc.

Tato revize z Cochrane byla zveřejněna vydavatelstvím John Wiley and Sons a stala se dostupnou online dne 7.července 2010

Tedy už před dvěma lety.

Asi jsme museli všichni přehlédnout masivní odezvu médií, která na to přece musela reagovat. Možná jsme ten den byli všichni na rybách, nebo kupovali nové pneumatiky, či jsme trávili svou dovolenou na jachtách ve Středozemním moři?


 

Cože? Že se nekonala žádná masivní sdělovací akce? To přece není možné. A myslím to úplně vážně...

 


Zdroje:
https://gaia-health.com/gaia-blog/2012-10-05/no-value-in-any-influenza-vaccine-cochrane-collaboration-study/
https://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/14651858.CD001269.pub4/full


 


 

(Přeloženo z https://www.naturalnews.com/037471_vaccines_mythology_fairy_tale.html)

Zpět